beanshee: (Default)
- Мамо, ви просто тіран в юбкі!
- Боже, Іра, шо ти таке кажеш?!. Я вже юбку сто год не носила!
beanshee: (Default)
дражайший гугл раптом прислав два інвайти в GoogleWave.
отсюда вопрос (и):
- за які такі заслуги мені таке щастя привалило?
- шо з цим привалившим щастям робить?
- кому лішній білєтік може треба інвайта? 24! налєтай торопісь!
beanshee: (Default)
Останні дні всі родинні розмови так чи інакше зводяться на те, як наш мальчік (невимовно благоразумна дитина - ніяких запихувань дрібних предметів у фізіологічні отвори, на пропозицію залізти на щось вище, ніж табуретка, відповідає "ні, спасіба, я луччє подивлюся") перекинув на себе великий комод з телевізором*.
Сьогодні тема досягла апофігєя - сестричка півгодини розливалася про "як подумаю, що було б якби той телевізор упав трохи не туди, куди упав, а точно йому на голову!..". За півгодини позвонила мама і підхопила пісню.
Почуваюся родинною "чорною вівцею" і моральним покручем.


-------
* всі дуже злякалися, але ніхто, крім телевізора, не постраждав
beanshee: (Maxim)
- Максим, закривай очі і спи вже.
- Мені ж так не видно!
beanshee: (Default)

Українські виробники пристроїв для читання електронних книг сподіваються, що поширенню рідерів може посприяти школа ... «Школярі зможуть всі підручники носити в одному пристрої. Великий рідер (а він повинен бути таким, щоб розміри сторінки відповідали розмірам сторінок справжнього підручника, адже занадто дрібний шрифт недозволений санітарно-гігієнічними нормами) важить не більше 400–500 грамів», - зазначає Олексій АВРАМЕНКО, керівник порталу електронних книг Bookland, що належить одному з двох українських виробників рідерів компанії «Міст Паблішінг».

З огляду на неспокійну дитячу вдачу, «Міст Паблішінг» (наприкінці 2008 року випустила на ринки України й Росії пристрій Pocketbook), навіть планує під кінець року випустити пристрої з пластиковими гнучкими екранами діагоналлю 9,7 дюймів. Зараз Pocketbook оснащений скляним екраном, що може розбитися і поранити дитину.
,

так обовязково нада її чимось споганить -

Як пишуть «Коментарі:», серйозність бізнес-ставок на «шкільну» модель розвитку підтверджує і те, що саме навчальна література перебуватиме під drm-захистом, яким прошиватимуть «навчальні» рідери, щоб школярі не купували по одному екземпляру книги, копіюючи її потім на весь клас.

beanshee: (Default)
вчора ізвечора проєжжая мімо клюба суйба (в кої то вєкі!) звела мене с рідним таточком. та він, глазастий, вчасно помітив судьбоносний підступ і проворно метнувся в інчий кінець автобусіка,і там вже, розвернувшись до мене фамільним профільом, старанно не помічав всю дорогу.
а сьогодні мені вдруг вздумалось порозмишлять  - не оставила лі така прозрачна, до невидимості, отєчєска любов сліду на мойом ставленні до мужського роду в цілому і зокрема?

beanshee: (Default)
праздравляю нас, наша тьотя сошла с ума.
тра шукать толкового адвоката.
beanshee: (Default)
в рамках проекта по здійсненню дєньрождєнних мєчт (п. 1) одолжила на покатацця зятів лісапєд.
от щойно приїхала.
50 хвилин / невідома кількість кілометрів.
"сідушка... ну як тобі сказать. в общим - почюствуєш" (зять). ага. почуствувала. і ще чогось кисті/зап'ястки болять.
beanshee: (Default)
люди, які
  - не зважають на "занятий" статус в асьці і ломляцця зі своїми "привіт, як справи-шоснилося, ау!, чого мовчиш!, де пропала?!..."
  - підбадьорюють фразою "не звертай уваги - пройде"
  - вимагають від співрозмовника посмішок і оптимізму
  - дають поради, про які їх не просять ("моєї сусідки троюрідному  ваську помогав компрес з кропиви на дупу")
  - простягають руки до різних частин не свого тіла ("давай я масаж зроблю - зразу полегшає")
потраплять у пекло, хоч того й не буває.

beanshee: (Default)
"...Мы не будем больше просить дотации из горбюджета, выплачивать своевременно заработную плату и качественно предоставлять услуги..."
beanshee: (Default)
"... заліз я вечером на потолок, вирізав дирочку, а потом подумав..."

33 -

17/04/2009 09:10
beanshee: (Default)
- хочу велосипед і електронну читалку :)
beanshee: (Default)
 

Шануймося, бо ми того варті!
beanshee: (Default)

 Тільки для дівчат: [livejournal.com profile] divchata
beanshee: (Default)
- внутрішнє пліткарство - днями заходила "в гості і по духовне" однокласниця. в школі ми вважалися найлєпшими подругами (так вважали усі, то й ми мусили), а зараз бачимося/телефонуємо одне одній добре, як кілька раз на рік. і майже після кожного ії візиту я маю придушувати у собі почвару-пліткарку. це жахливо.

- привезла з села трохи дитячих книжок для Читанки, вибираю з якої почати - очі розбігаються і сльози напливають. сиджу, читаю "конрада" впереміш із "ясочкою" і "лісовою школою" ... і так хочеться знов стати малою, ходити в школу (там, правда, нудно), бавити малих і горя не знати.
beanshee: (Default)
+3.
і це ше не найгірше.
в "рабочій обстановці" можна чокнутись раз і навсігда - з одного боку шепчуцця шерочки з машерочками (півгодини! шу-шу-шу-шу... повбивалаб), з іншого - кричить в мобільник завлаб. коло дверей бубнить бубнильник.
в обід купила собі беруші, але і тут невдача спіткала радянських спортсменів - в праве вухо та гадська беруша (чи беруш?) залазить категорично не хоче. а з одним "закупореним" вухом тільки гірше.
beanshee: (Default)
а надворі якась весела компанія уже Маланку воде
beanshee: (Default)
"-... ЛЮДЯМ НУЖНЫ ФАНТАЗИИ, ЧТОБЫ ОСТАВАТЬСЯ ЛЮДЬМИ. ЧТОБЫ БЫЛО МЕСТО, ГДЕ ПАДШИЙ АНГЕЛ МОЖЕТ ВСТРЕТИТЬСЯ С ПОДНИМАЮЩИМСЯ НА НОГИ ПРИМАТОМ.
- Зубные феи? Санта-Хрякусы? Маленькие...
- ДА. ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО В КАЧЕСТВЕ ПРАКТИКИ. ДЛЯ НАЧАЛА СЛЕДУЕТ НАУЧИТЬСЯ ВЕРИТЬ В МАЛЕНЬКУЮ ЛОЖЬ.
- Чтобы потом поверить в большую?
- ДА. В ПРАВОСУДИЕ, ЖАЛОСТЬ И ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ.
..."

Смачної куті!
... і нехай знову зійде сонце
beanshee: (Default)
"-" - зламався опалювальний котел. минулого року не запалювався, цього року - не гасне. а у газовиків канікули, хто б сумнівався.

"+" - уперше покаталася на ковзанах (дякую-дякую-дякую ***).
ну, як "покаталася" - попробувала. впала 2,5 рази, навіть трошки самостійно поїздила - на відстані витянутої руки од бортика ковзанки:).
рада як стопядесят рожевих слонів :)

Expand Cut Tags

No cut tags